за нас

Weihai Kehai автоматизација Опрема копродукции, Ltd е лоцирана во прекрасниот крајбрежен град-Weihai Шандонг, тоа е специјализирана во производство и продажба на ултразвучната опрема. Производи произведени од страна на компанијата вклучуваат: Kohai, Хајат бренд KHKYKXH машина серија ултразвучно заварување, ултразвучно заварување машина место, ултразвучни рачен апарат за заварување, ултразвучни машина за сечење, ултразвучни екстракција машина, ултразвучни емулгиране миксер, ултразвучна фреквенција Тестер, ултразвучно чистење машина, топла печат, топла машина и други производи, компанијата има свој ултразвучни мувла дизајн и производство способности, ултразвучни услуги за поддршка технологија.
Нашите производи се користат во голем број на индустрии како електроника, комуникации, медицински помагала, оптички стакла, прецизност хардвер, пакување, автомобили, заштита на животната средина, пластика, инструментација, кола, сточарството, играчки, канцелариски материјал и облека. Клиенти се од многу земји и региони.
Компанијата да се придржува на концептот на управување со "квалитет прво, чесност првиот", спроведува стандардизиран модел на управување, постојано ги оптимизира производ структура, воспоставува совршена квалитетот на системот.

37595785